UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale pie**zone komuchy muszą mieć swoją pamiątkę. Oby za jakiś czas tylko to po nich pozostało w Elblągu.
33edr
Ale pie**zone komuchy muszą mieć swoją pamiątkę. Oby za jakiś czas tylko to po nich pozostało w Elblągu.
33edr