UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TO JEST SZOK. .za 4 mln, Elblag miałby 4 Orliki przy szkołach, ,czyli wiele dzieci, które miały by sie gdzie podziac, mieli by co z soba zrobić w wolnej chwili, a w przyszłości może to by zaowocowało, ale lepiej przenieś nikpmu nie potrzebny budynek za 4 mln. .. wybudowac nikumu nie potrzebny budynek przy dworcu, gdy sam dworzec straszy z daleka. .. o co tutaj chodzi ?????

okan

Anuluj