UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecny elblag to tylko ruiny, . sami widzicie ze przed wojna to bylo cos! a teraz? :))))) ale staramy sie zyc pomimo mieszanki etnicznej :) ciagle sie klocimy a to wina tego ze po wojnie zamieszkali tutaj ludzie z calej polski, niezla mieszanka ludzi bez tradycji zwiaznanych z tym regionem.


Anuluj