UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu ktoś zajął się historią Elbląga w przedwojennym wydaniu, oby więcej takich artykułów. I nawet nikt się jeszcze nie kłóci w komentarzach; o
Gnievku
W końcu ktoś zajął się historią Elbląga w przedwojennym wydaniu, oby więcej takich artykułów. I nawet nikt się jeszcze nie kłóci w komentarzach; o
Gnievku