UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu ktoś zajął się historią Elbląga w przedwojennym wydaniu, oby więcej takich artykułów. I nawet nikt się jeszcze nie kłóci w komentarzach; o

Gnievku

Anuluj