UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetny pomysł z zamieszczaniem artykułów pochodzących z "Elbinger Neueste Nachrichten"!!! Można się sporo dowiedzieć o życiu dawnych mieszkańców naszego miasta. Z niecierpliwością czekam na kolejną porcję nowinek z zeszłego stulecia!! :)
małaMi