UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czasami, aż przykro czytac o dawnym Elblągu, patrząc na dzisiejszy rzadzony tak nieudolnie i tak chetnie burzony kazdy stary budynek, zamiast go remontować. Dzieki tak fatalnej wladzy, nasze miasto coraz mniej daje się lubić.


Anuluj