UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo fajny pomysł ze stworzeniem takiego rodzaju prasówki o starym Elblągu! Jest to bardzo ciekawe i dobrze się to czyta. Dzięki temu można wyobrazić sobie, jak się żyło 100 lat temu w tym samym miejscu, w jakim my teraz żyjemy. Super.
Iskierka