UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzieki Panie Adminie! A nie mowilem (pisalem na HP) ze chwyci?! Aaa!!?? Prosimy o staly cykl!!!! Okazuje sie bowiem ze w latach swietnosci miasta dzialo sie o wiele wiecej niz obecnie!! Dziekuje za spelnienie jednego z moich (i nie tylko moich) oczekiwan! Pozdrawiam i czekam z utesknieniem na dalsze "100 lat temu". PS Bylo jeszcze jedno znaczace czasopismo "Elbinger Zeitung". Kiedys posiadalem kilka jego egzemplarzy z 1904 r. Niestety przepadly. ..

Jeden z HaPekow

Anuluj