UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Jaki Elbląg był piękny szkoda że tak mało zdjęć; " Jak to mało zdjęć? W sieci jest kilkadziesiąt fotek
nnnnnnnnnnnnn
"Jaki Elbląg był piękny szkoda że tak mało zdjęć; " Jak to mało zdjęć? W sieci jest kilkadziesiąt fotek
nnnnnnnnnnnnn