UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Jaki Elbląg był piękny szkoda że tak mało zdjęć; " Jak to mało zdjęć? W sieci jest kilkadziesiąt fotek

nnnnnnnnnnnnn

Anuluj