UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To byli panie czasy, było do kogo iść i cie wysłuchali, pomogli; ) a nie jak teraz. .. ehh. .. szkoda gadać :(

exkomunista

Anuluj