UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinniście podać czy ludzie kupili za tanio czy za drogo bo pewnie nikt się nie bo boi się że musi dopłacić piszcie dokładniej
~~~~~~
Powinniście podać czy ludzie kupili za tanio czy za drogo bo pewnie nikt się nie bo boi się że musi dopłacić piszcie dokładniej
~~~~~~