UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinniście podać czy ludzie kupili za tanio czy za drogo bo pewnie nikt się nie bo boi się że musi dopłacić piszcie dokładniej

~~~~~~

Anuluj