UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Tym samym w roku 1960,zgodnie z odpowiednią uchwałą Prezydium Rządu i pragnieniem wszystkich mieszkańców, znikną nareszcie gruzy, szpecące nasze miasto. Ustąpią miejsca nowym budynkom mieszkalnym, na które oczekuje tak wielu elblążan" PARANOJA, jak konserwatorzy zabytkow mogli na to pozwolic.

Ferdek.Schichau

Anuluj