UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"absolwentom Jańskiego z góry dziękujemy"- taką informację można znaleźć na drzwiach wielu działów kadr szanujących się firm naszego regionu- Elblag, Gdańsk, Olsztyn. Poziom tej "uczelni" to porażka:)))))

mgr nie elbląski

Anuluj