UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"absolwentom Jańskiego z góry dziękujemy"- taką informację można znaleźć na drzwiach wielu działów kadr szanujących się firm naszego regionu- Elblag, Gdańsk, Olsztyn. Poziom tej "uczelni" to porażka:)))))
mgr nie elbląski