UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nasza lokalna mleczarnia nie bierze się za produkcję różnych rodzai mleka. Centrum żuław - najbardziej rolniczy zakątek naszego kraju - a my nie mamy nawet własnego mleka - wstyd!

Camel

Anuluj