UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg liczy sobie teraz 126710 mieszkańców (stan na 31.12.2008). Od 2000 roku jest spadek o ok. 5000 ale nie spadło do 80000.Chyba tylko chora osoba tak myśli, że ubyło 40000 mieszkańców. Według najonwszych danych nawet z całej Polski tyle nie wyjechało, a wręcz przeciwnie, wiekszość teraz wraca.

statystyk

Anuluj