UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodnik się chwali. Z pewnością remont tego ciągu pieszego był potrzebny. Jeśli chodzi o pętlę tramwajową to rzeczywiścienie nie ma zbytniej potrzeby wydłużania linii tramwajowej nr 2 do samej Bażantarni. Ta "aleja" wzdłuż drogi dojazdowej do Bażantarni to bardzo fajna trasa spacerowa. Przydałby się jednakże remont istniejące pętli - to fakt. A propos nowych inwestycji w naszym mieście - czy orientuje się może ktoś jakie są plany odnoście dworca kolejowego w Elblągu? Pytam ponieważ nie mogę już patrzeć na ten obiekt - poprostu tragedia. Stwierdzam z całą stanowczością, że mamy najbrzydszy dworzec kolejowy z wszystkich znanych mi miast pokroju Elbląga. Jest to chyba najbrzydsze miejsce w całym naszym mieście. Z pewnością najgorsza wizytówka Elbląga. Jak byłbym turystą i zobaczyłbym taki dworzec, to napewno bym tu nie wysiadł. Ohydny budynek, trzy biedne rozwalające sie perony, wąskie, krótkie i brudne przejście podziemne, zamkniete kasy biletowe w godzinach wieczornych i co najgorsze kompletny brak bezpośrednich połączeń z największymi ośrodkami miejskimi Polski - gorzej być nie może. Zastanawiam się czy w końcu ktoś się tym zajmie.
camel