UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam te czasy. było bardzo fajnie. Dobrze byłoby, gdyby tramwaj dojeżdżał do muszli. Stanowiłoby to wielkie ułatwienie dla osób starszych. Ale, jak widać z poprzednich wypowiedzi, młodzi tego nie akceptują. Przykre jest to, że nasze głosy się nie liczą. No cóż, niedługo dołączą też do naszej ekipy, może wtedy nas zrozumieją.


Anuluj