UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a ja slyszalam, ze przy okazji mordenizacji. .. .wogole linia nr 2 ma byc zlikwidowana. .. zuchy!. .najlepiej problem. .. usnac! he he. .
w[uykp6ku
.. .a ja slyszalam, ze przy okazji mordenizacji. .. .wogole linia nr 2 ma byc zlikwidowana. .. zuchy!. .najlepiej problem. .. usnac! he he. .
w[uykp6ku