UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .a ja slyszalam, ze przy okazji mordenizacji. .. .wogole linia nr 2 ma byc zlikwidowana. .. zuchy!. .najlepiej problem. .. usnac! he he. .

w[uykp6ku

Anuluj