UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co to przeszkadza ruszyć d. u. p. y. z pętli teraźniejszej ? Przyzwyczaiło się mieszczaństwo do podwożenia zadów samochodami. A może jeszcze zrobić linię pod " Belweder" i " Parasol" ?
Gardzę leniami
A co to przeszkadza ruszyć d. u. p. y. z pętli teraźniejszej ? Przyzwyczaiło się mieszczaństwo do podwożenia zadów samochodami. A może jeszcze zrobić linię pod " Belweder" i " Parasol" ?
Gardzę leniami