UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co to przeszkadza ruszyć d. u. p. y. z pętli teraźniejszej ? Przyzwyczaiło się mieszczaństwo do podwożenia zadów samochodami. A może jeszcze zrobić linię pod " Belweder" i " Parasol" ?

Gardzę leniami

Anuluj