UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tolerancyjny inaczej. Czyli jak ktoś wyznaje moje poglądy to jest ok ale jak ktoś wyznaje inne wartości np. dążenie do prawdy to jest fe i trzeba go zepchnąć na margines. Kwintesencja demokracji rodem z GW.

punk

Anuluj