UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co tyczy się OHP, niestety co tu piszą to jedna wielka komedia typu Since – fiction! Owszem prowadzą kursy, m. in. komputerowy, na który miałem nieszczęście uczęszczać. Program i plan nauczania niezgodny zarówno pod względem przydatności jak i zgodności co innego było na ulotce oraz planie zajęć a co innego naprawdę. Kłamią, by zachęcić ludzi na kurs, napisali w ogłoszeniu oraz potem jeszcze potwierdzali w trakcie podpisywania, że po ukończeniu kursu grafiki komputerowej zostaniemy wysłani na praktyki zagraniczne – do profesjonalnej firmy graficznej. Jak się okazało, praktyk nie będzie, a jeśli chcemy jechać to na zbieranie marchewek. Ponadto nie wiadomo było, do jakiego miasta, co z noclegiem, wyżywieniem. Dojazd za darmo, ale powrót na własny koszt !!! oczywiście nikt się nie zgodził, omijajcie OHP
Merlinus