UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

uważam opinie za tendencyjne!! zasada jest prosta, kto chce pracować to zawsze znajdzie prace, niestety w Elblagu małym kosztem chciałoby się zarobić! ja akurat jestem studentką i często korzystam z propozycji OHP i zawsze znajdę coś dla siebie! najpierw trzeba trochę popracować nad sobą a potem żądać!! basia


Anuluj