UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z Tobą Celino tam nei ma ofert pracy, ponadto jest strasznie daleko. .. .. mieszkam na ogolnej, straciłem ponad 2 godziny czasu żeby ankiete wypełnić, u takeij pani a potem skierowano mnie do takiego łysego pana. Nic nie złatwiłem tylko straciłem czas i pieniądze na bilety. szczerze oni robią tam tylko statystyke, tam nie ma żadnych ofert tylko dają ankiety do wypełnienia. Juz lepszy jest urząd pracy oni płacą chociaz zasiłki a tu żadnych ofert tylko papierki. .Po co takei coś istnieje to nie wiem

bartek21

Anuluj