UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zero ofert, mam wrazenie ze to praca dla znajomych w ohp to jedyna oferta bo niczemu ten ohp nie sluzy, czemu nie rozlicxa sie taich instytucji na ktore palcimy podatki, na pensje tych pan i panow tam zatrudniocnyh a ktore nie przynosza zadnych efektow


Anuluj