UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zero ofert, mam wrazenie ze to praca dla znajomych w ohp to jedyna oferta bo niczemu ten ohp nie sluzy, czemu nie rozlicxa sie taich instytucji na ktore palcimy podatki, na pensje tych pan i panow tam zatrudniocnyh a ktore nie przynosza zadnych efektow