UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety działalność OHP pozostawia wiele do życzenia. Około dwóch miesięcy temu głosiłam się do placówki, złożyłam podanie, by organizacja pomogła mi w znalezieniu pracy i dodatkowo za namową pracownika OHP spędziłam 45 minut na wypełnianiu ankiety, której wynik miał pomóc w określeniu jakiego typu zawody są najodpowiedniejsze dla mnie. Wyniki tego ostatniego miały zostać wysłane do mnie drogą elektroniczną w ciągu kilku dni. Do dziś nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.
Celia