UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze znow "Cie" czytac Panie Orzeu po tak dlugiej ciszy:) wejscie z impetem, relacja jak zwykle kapitalna:)))
au
dobrze znow "Cie" czytac Panie Orzeu po tak dlugiej ciszy:) wejscie z impetem, relacja jak zwykle kapitalna:)))
au