UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
genialna relacja! zachwycona sposobem pisania; ) pozdrowienia dla autora a same wystepy-mimo deszczu i niedogodnosci-jestem pod wrazeniem. ogromnym.
lalalola
genialna relacja! zachwycona sposobem pisania; ) pozdrowienia dla autora a same wystepy-mimo deszczu i niedogodnosci-jestem pod wrazeniem. ogromnym.
lalalola