UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pogoda marna na koncertowanie. .. ale na to akurat nie mamy wpływu. Zraził mnie długi czas oczekiwania na artystów, słaba organizacja i ten przeklinający pan prezenter. .. (który upomniał jednego z widzów grzecznym - "kto to qrwa gwiżdże. .. " I oświetlenie do bani. Po kiego grzyba ktoś dawał te oślepiające reflektory na publiczność??

tutejsza

Anuluj