UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo ciekawa relacja. .. może czasami za wykwintna:) ale coś nowego-ciekawego tak jak ranking Pani Olgi zdjęcia dobre, ale te pierwsze zepsute przez złą pogodę


Anuluj