UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo ciekawa relacja. .. może czasami za wykwintna:) ale coś nowego-ciekawego tak jak ranking Pani Olgi zdjęcia dobre, ale te pierwsze zepsute przez złą pogodę
bardzo ciekawa relacja. .. może czasami za wykwintna:) ale coś nowego-ciekawego tak jak ranking Pani Olgi zdjęcia dobre, ale te pierwsze zepsute przez złą pogodę