UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu potrzeba wszystkiego. Wszystkie nasze sklepy oferują ten sam towar, ceny z księżyca. "Mały" sklepikarz gdyby chciał zarobić na nas powiedzmy 100% to może by miał kupujących ale jak chce zarobić 300% i więcej to sorry - nie!!!