UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu potrzeba wszystkiego. Wszystkie nasze sklepy oferują ten sam towar, ceny z księżyca. "Mały" sklepikarz gdyby chciał zarobić na nas powiedzmy 100% to może by miał kupujących ale jak chce zarobić 300% i więcej to sorry - nie!!!


Anuluj