UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, zbudujemy dźwiękoszczelną ścianę i odgrodzimy bloki mieszkalne. Powstanie getto. W ten sposób będzie bardzo "przestrzennie" i zwiększymy Po co jednak budować ścianę i ponosic koszty, skoro poziom halasu ma się nie zwiększyć? A co wymyśli Urząd Miejski na temat ruchu drogowego, aby nie zwiększać w tym rejonie korków, skoro powstanie parking podziemny i ruch będzie dużo większy na ulicach dojazdowych, a jest juz i tak bardzo ciasno?Może helikoptery? To wszystko się kupy nie trzyma. Wyjaśnienie dla naiwnych.
Racjonalista