UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święta racja! Czemu nie robi się w Elblągu konkursów na projekty różnego rodzaju? Ludzie wypowiedzieli się jak widzą swoją okolicę, a władza mogłaby skorzystać z pomysłów. Poza tym co z planem miejscowym i pozwoleniem na budowę dla galerii porto 55? Czemu wciąż czekają???? I tracą pieniądze?? Czy władza robi im łaskę pozwalając na inwestowanie? Niby takie proinwestycyjne miasto, a hamuje inwestorów i odwleka decyzje. O co chodzi???