UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem za budowa galerii handlowej poniewaz w ęlblągu praktycznie nie ma ciekawych sklepów jedynie hala gildii i elzam brak wyboru i trzeba do gdanska jezdzic
jestem za budowa galerii handlowej poniewaz w ęlblągu praktycznie nie ma ciekawych sklepów jedynie hala gildii i elzam brak wyboru i trzeba do gdanska jezdzic