UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem za budowa galerii handlowej poniewaz w ęlblągu praktycznie nie ma ciekawych sklepów jedynie hala gildii i elzam brak wyboru i trzeba do gdanska jezdzic


Anuluj