UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Centra Handlowe muszą powstać, bez nich Elbląg nadal będzie skazany na lokalnych przedsiębiorców niemających pojęcia o nowoczesnym handlu przykładem jest Gildia i Hala na Grunwaldzkiej gdzie można nabyć tylko i wyłącznie towary z rodowodem bazarowym, z pod Łodzi lub Warszawy, nadal będziemy obsługiwani przez wynudzonych emerytów w takt cicho grającego radioodbiornika (zresztą nielegalnie, bo w większości przedsiębiorcy nie płacą tantiem), a każde zakupy renomowanych produktów będziemy postrzegać przez pryzmat przymusowej wycieczki do Trójmiasta. Elbląg to społeczeństwo stutrzydziestotysięczne, które potrzebuje nowoczesnych obiektów handlowych takich jak planowana Rapsodia czy Porto55,a negatywny głos pazernych firm właścicielskich nie powinien być brany pod uwagę.

Chcę kupować w Elblągu

Anuluj