UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowac!Budowac!Budowac!!!Przeciez ten obiekt jest super i pieknie sie wkomponowuje w panorame miasta. Ludzie zmienmy to miasto na tetniace zyciem. W sobote po godzinie 15ej centrum jest wymarle. .. prawie zero ludzi na ulicach!

Kingdom

Anuluj