UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowac!Budowac!Budowac!!!Przeciez ten obiekt jest super i pieknie sie wkomponowuje w panorame miasta. Ludzie zmienmy to miasto na tetniace zyciem. W sobote po godzinie 15ej centrum jest wymarle. .. prawie zero ludzi na ulicach!
Kingdom