UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DZIWICIE SIE!!!!!????? Zobaczcie co sie dzieje z GILDIA?? -pustki i nikt tam nie chodzi. .Elzam tez juz podupada. .. .. Pasaz handlowy na Hetmanskiej. .. On juz dawno upadl i tylko banki stac na wynajem. ..

,,,

Anuluj