UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za bzdury, że "los Porto 55 nieznany"?! To dla kogo geolodzy od 2 tygodni robią na tym trawniku odwierty?; ) Moim zdaniem elblascy kupcy sa żałosni! Tyle ludzi zamiast się zjednoczyc, utwoczyc spółkę i razem wybudować sobie taką galerię np. w miejscu runku to potrafia tylko biadolić!!!

sPiSkowiec

Anuluj