UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najwyższy czas żeby w Elblągu powstała pożądna galeria handlowa, jak długo jeszcze po zakupy bedziemy musieli jeździć do Gdańska, towary oferowane w Hali Elzamu i Gildii są żałosne !!!

Kędzior

Anuluj