UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najwyższy czas żeby w Elblągu powstała pożądna galeria handlowa, jak długo jeszcze po zakupy bedziemy musieli jeździć do Gdańska, towary oferowane w Hali Elzamu i Gildii są żałosne !!!
Kędzior
Najwyższy czas żeby w Elblągu powstała pożądna galeria handlowa, jak długo jeszcze po zakupy bedziemy musieli jeździć do Gdańska, towary oferowane w Hali Elzamu i Gildii są żałosne !!!
Kędzior