UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tej pory nikt z Was Kupców nie przejmował się spalinami, korkami gdy trzeba było dojechać do waszych sklepów umieszczonych w środku miasta w różnego Halach, Gildiach i pozostałych lokalizacjach w środku miasta. Dla mnie osobiście jako potencjalnego klienta - wywodzącego się ze społeczeństwa informacja o wstrzymaniu budowy tego centrum jak i problemach z budową pozostałych jest po prosta smutna i niepokojąca. Miałem nadzieję, że w końcu będę w końcu klientem przez duże "k" mającym możliwość wyboru towaru różnego rodzaju marek, z pośród różnych cen i w super jakości" Ale zapowiada się, że dalej będziemy skazani na dotychczasowe "możliwości wyboru" Pozdrawiam

Jeden ze Społeczeństwa

Anuluj