UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prośba do elbląskich kupców - nie wycierajcie sobie twarzy wyrazem "Społeczeństwo". Wg waszych wypowiedzi wymawiając słowo "Społeczeństwo" macie na myśli tylko i wyłącznie Siebie. Do momentu, kiedy nikt nie zamierzał budować żadnych centrów handlowych ani razu nie pojawiło się na waszych ustach słowo "Społeczeństwo" Wasza "troska i chęć zaspokojenia gustów elbląskiego klienta - społeczeństwa" przejawia się w " różnorodności, cenie i jakości" waszego towaru - czyli w całym E-gu ten sam towar zakupiony w Łodzi lub na targu w Wa-wie z ponad 100% narzutem w stosunku do ceny zakupu w Łodzi. Kolejna sprawa - proszę, pokażcie gdzie w E-gu, które ulice, jaki obszar tworzą centrum handlowe Elbląga. Dla mnie jest to zagadka. Kreowany na takie miejsce Pasaż przy ul. Hetmańskiej, który miał szanse stać się takim Centrum wraz z ul. Giermków przemienił się w centrum handlowe oddziałów bankowych - dlaczego wówczas nie protestowaliście, że upada te "centrum handlowe" i elbląscy Kupcy tracą możliwości zarabiania na życie. Pozdrawiam

Jeden z Klientów

Anuluj