UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja jestem za takimi centrami :) Wszystko w jednym miejscu, estetyczny wygląd, tańsze ceny, lepsza jakość. Szkoda tylko, że zielone tarasy to taki niewypał. .. Projekt dno. Pozdrawiam

misio pysio

Anuluj