UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja jestem za takimi centrami :) Wszystko w jednym miejscu, estetyczny wygląd, tańsze ceny, lepsza jakość. Szkoda tylko, że zielone tarasy to taki niewypał. .. Projekt dno. Pozdrawiam
misio pysio
A ja jestem za takimi centrami :) Wszystko w jednym miejscu, estetyczny wygląd, tańsze ceny, lepsza jakość. Szkoda tylko, że zielone tarasy to taki niewypał. .. Projekt dno. Pozdrawiam
misio pysio