UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
50 lat temu byly problemy ze stadionem. .. teraz sa. .. i pewnie beda. .. no ale czego sie spodziewac po magistracie, ktory ma strone www z 2004 roku i w ktorym w kasie nie mozna placic karta. .. czas na zmiany. ..
iii