UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo wspolczuje rodzinie i dziewczynce. Prosze nie zwracac uwagi na komentarze ludzi bo sa glupi, im powinnismy tylko wspolczuc i wybaczyc. Pomozmy dziewczynie z calych sil.

Ania Kowalska

Anuluj