UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo wspolczuje rodzinie i dziewczynce. Prosze nie zwracac uwagi na komentarze ludzi bo sa glupi, im powinnismy tylko wspolczuc i wybaczyc. Pomozmy dziewczynie z calych sil.
Ania Kowalska
Bardzo wspolczuje rodzinie i dziewczynce. Prosze nie zwracac uwagi na komentarze ludzi bo sa glupi, im powinnismy tylko wspolczuc i wybaczyc. Pomozmy dziewczynie z calych sil.
Ania Kowalska