A moim zdaniem. .. te zdjęcie jest boskie! Oh. .deska. .. Hmm. .no i oczywiście pod "pomnikiem"; ]Doma
A moim zdaniem. .. te zdjęcie jest boskie! Oh. .deska. .. Hmm. .no i oczywiście pod "pomnikiem"; ]