UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego mam ja zrozumiec, postawic sie w jej w sytuacji? nie robilem tak ekstremalnie głupich rzeczy w wieku 15-u lat, nie potrafie zrozumiec tej idiotki i nie chce, wspolczuje jej, ale wy - łosie, myslicie, ze skoro ją krytykuje to znaczy, ze jestem bezdusznym, zimnym i podlym chu. .kazdy kto usprawiedliwia dziewczyne i pieprzy cały czas o tym zeby postawic sie w jej sytuacji, ze potrzebne jest jej zrozumienie etc powinien wejsc na słup, złapac za przewody i efektownie z niego spasc. to takim ludziom zdarzaja sie wypadki na bazie braku wyobrazni, takim jak wy. teraz odejdzicie od komputera i przeklinajcie pornosa pod nosem.
pornos