UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to straszna tragedia, współczuję jej. ale to nie ubliża faktu iż sama sobie zgotowała taki los - nie mogę pojąć kto myślący, skoro tak mówicie TRZEŹWO (pijana miałaby chociaż usprawiedliwienie swoich działań) włazi na słup z wysokim napięciem?!! też się nachlałam czasem, ale mi w życiu takie pomysły nawet wtedy do głowy nie wpadły!a teraz dziewczyna juz nigdy na niczym nie zagra. .najbardziej współczuję rodzinie, pomyślcie jak rodzice muszą się teraz czuć, pewnie też się obwiniają za tą tragedię. i należy podziękować tej. .. dziewczynce, bo teraz na bisa się zlezie pełno policji, a tak przynajmniej spokój tam był. najlepiej mnie rozwalił komentarz cenzury hahahahha jakie to żałosne, dziecko. bismarck kiedyś (3-4lata temu) był miejscem zupełnie innym niż teraz, a to co się tam dzieje wskazuje tylko na to że bis robi się coraz bardziej zje. .. ee. .zryty. chodzą tam bachory z defektem mózgu, myślą że są fane, schleją się i mają fajnie. dziecko teraz wstyd się przyznać że się chodzi na bisa, a nie się tym chwalisz. .. ja też jestem zrozpaczona, ale nad ułomnością tego świata. .
ANTYvivo