UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niżej wyżej a co to ma za znaczenie. Skoro chodzą tamtędy ludzie to ma być bezpiecznie Melka wszedł do stacji-trafo, ale miał więcej szczęścia. I pomyśleć, że niedawno opowiadał o tym Elblążanom.
Niżej wyżej a co to ma za znaczenie. Skoro chodzą tamtędy ludzie to ma być bezpiecznie Melka wszedł do stacji-trafo, ale miał więcej szczęścia. I pomyśleć, że niedawno opowiadał o tym Elblążanom.