UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niżej wyżej a co to ma za znaczenie. Skoro chodzą tamtędy ludzie to ma być bezpiecznie Melka wszedł do stacji-trafo, ale miał więcej szczęścia. I pomyśleć, że niedawno opowiadał o tym Elblążanom.


Anuluj