UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba każdy normalny i zdrowy przy zmysłach człowiek wie, czym grozi wchiodzenie na słup wysokiego napięcia. Do odpowiedzialności powiny zostać pociągnięte osoby które z nią wtedy tam były, że o rodzicach nie wspomnę!

bastek

Anuluj