UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiem jedno: teraz nikt w Elblągu nie będzie wchodził na słupy. Szkoda, że jak zwykle Polak mądry po szkodzie. A dziewczyna zapewne nic nie brała, pewnie wypiła parę piwek, wszak to 15-latka i wiele tak młodej osobie nie trzeba do osiągnięcia stanu upojenia. Źle zrobili znajomi, którzy pozwolili koleżance na ten wybryk.
Sven