UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
popieram koleżankę powyzej. zdarzyla sie tragedia a co niektorzy wypisuja takie bzdury, ze byla pijana badz nacpana. zjmuja sie teraz rozstrzasaniem tego, co juz sie stalo. niestety stalo sie i teraz to trzeba jej pomoc. byc blisko niej. dziewczyna i jej rodzina przezywa ogromna tragedie. czy ktos to rozumie?tu powinny znalesc sie komentarze typu-wracaj do zdrowia. a nie piszecie idiotyzmy. jedyne co jeszcze mozna napisac to to, ze nasza mlodziez nie ma zbyt wielu atrakcji w tym miescie. a jak sa to nie wszystkich rodzicow stac. .. niestety. nie ma miejsc by dziciaki mogly spedzic bezpiecznie czas, dlatego nie trudno o tragedie!!!
e-w